Specjalista, który zrealizuje koncepcję oświetlenia dokładnie tak, jak to sobie wyobrażasz - OPUS W5

Specjalista, który zrealizuje koncepcję oświetlenia dokładnie tak, jak to sobie wyobrażasz - OPUS W5

24 listopada 2021, 09:00
Producent: Cameo
Dystrybucja: ADAM HALL Group GmbH

Sporo nowości w ostatnim czasie mamy od producenta oświetlenia Cameo. Zaproponowali oni nową ruchomą głowicę typu wash, która ma rozszerzać możliwości twórcze poprzez dużą moc oraz doskonałą i nasyconą gamę barw i efektów. Pomóc ma w tym także idealnie dopasowana optyka, zapewniająca brak powstawania jaśniejszych punktów w całym zakresie ogniskowania. Przy tym urządzenie jest kompaktowych rozmiarów i waży zaledwie 24kg.

Swoją intensywność oprawa zawdzięcza 380W silnikowi LED o natywnej temperaturze barwowej 6700K, co daje na wyjściu strumień świetlny na poziomie 15 400lm. Regulacja temperatury barwowej może odbywać się przy pomocy wbudowanego filtru CTO w zakresie od 2600K do 6500K. Całość regulowana jest przy użyciu 16 – bitowej rozdzielczości z możliwością wyboru jednej z 4 predefiniowanych krzywych ściemniania.

 

[img:2]
 

System mieszania kolorów oparty o CMY ma zapewnić doskonałe dopasowanie barw, zarówno mocno nasyconych jak i delikatnych pasteli. Wzbogacony został o dwa dychromatyczne koła kolorów, każda z 7 filtrami dla różnorodnych i imponujących efektów kolorystycznych.

 

[img:1]

 

Wysokiej jakości optyka, z robiącym wrażenie obiektywem 170mm, zapewnia nie tylko równomierne pokrycie projekcji, ale również szeroki zakres zoom od 6° do 48°. W połączeniu z intensywnością źródła światła oprawa stanowi precyzyjne narzędzie do tworzenia wąskiej wiązki, lub szerokiego pokrycia nawet z dużej odległości. W celu jeszcze lepszej regulacji szerokości wiązki pomaga bezstopniowa przysłona iris. Dodatkowo oprawa wyposażona została w system 4 noży kadrujących z możliwością obrotu o 45° oraz pełnej kurtyny. Dla bardziej delikatnych efektów może służyć regulowany filtr frost.

 

[img:3]
 

Pracę ułatwia także zasilany bateriami wyświetlacz dotykowy oraz 6 przycisków sterujących do konfiguracji offline. Urządzenie nie tylko współpracuje ze standardowymi protokołami DMX, RDM, Art.-Net lub sACN, ale także posiada wbudowany zintegrowany nadajnik/odbiornik W-DMX, zapewniający komunikację bezprzewodową. Obudowę wykonano z metalu oraz tworzywa ABS, a dla zastosowań wrażliwych na hałas zastosowano temperaturowo – kontrolowane wentylatory.

 

[img:4]
 

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Cameo rozwiń listę sklepów

Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz