Nowe urządzenie ETC F-Drive B-Box rozszerza sterowanie oprawami LED

Nowe urządzenie ETC F-Drive B-Box rozszerza sterowanie oprawami LED

25 listopada 2021, 10:00
Producent: ETC

Nowe akcesorium F-Drive już dostępne! Upraszcza instalację i znacznie zwiększa kompatybilność z oprawami LED innych firm. B-Box wykorzystuje wyjście RJ45 karty F-Drive do sterowania do 4 kanałów Molex, terminala lub RJ45 w dowolnym miejscu instalacji.

 
[img:2]

F-Drive od ETC to w skrócie modułowe scentralizowane rozwiązanie do sterowania oprawami LED. Łatwy dostęp do wymiennych kart sterowników i zasilaczy zapewnia ułatwioną konserwację i aktualizację krytycznych elementów. F-Drive dostępny jest w wersji R12 do montażu w szafach typu rack lub W1 do montażu na ścianie.

Nowy dodatek B-Box ma wpłynąć na jeszcze lepszą elastyczność użytkowania. Niezależnie od tego, czy wykorzystywane są urządzenia innych firm, czy wyprodukowane przez ETC, instalacje do podłączenia F-Drive zostają znacząco uproszczone.

 

 

Różnorodne opcje połączeń umożliwiają korzystanie z szerokiej gamy opraw z B-Box, przy jednoczesnym wykorzystaniu doskonałej technologii ściemniania i sterowania od ETC. Nowy F-Drive System Design Tool pomaga zintegrować funkcjonalności innych firm. Dodatkowo, laboratorium testów integracyjnych ETC jest przygotowane i gotowe, aby przyjmować oprawy innych firm do testów i oceny wydajności.

 

[img:1]
 
Zobacz także 
 
 

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Przedsiębiorstwo Specjalistyczne TEATR

adres:
al. Krakowska 20 05-090 Sękocin Nowy
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz